Dei nye sokneråda


I samband med kommunestyrevalet måndag 9. september var det òg val av nytt sokneråd for dei neste fire åra. Her ser du kven som vart valt inn i dei ulike sokna i kommunen vår:

 

Nye sokneråd trer i kraft 1.november 2019. Soknerådet konstituerer seg på første møte. 

KVINNHERAD SOKNERÅD

Berta Haugland
Ann-Merethe Jakobsen
Ingo Bewer
Leiv Magne Siqveland
Esther Falk
Rebekka Attramadal
Ingve Lunde Hesjedal
Svein Hjelmeland

Vararepresentantar:
Gunnvor Anita B. Mehl
Helga Fossheim
Sigrun Guddal
Marit Bakke
Halvard Fausk

ÅKRA SOKNERÅD

Oddrun Berge
Åse Farestveit
Ruth Solveig Årthun Bergane
Magnhild Solveig Eide Furdal

Vararepresentantar:
Erik Johan Furdal
Anne Lise Vågen
Sunniva Brekke
Bodil Hjøllo Solheim
Gunnhild V. Jedgteberg

ÆNES SOKNERÅD

Kari Eikeland Enes
Ingfrid Øyre
Gunnar Audun Aarsand
Terje Enes

Vararepresentantar:
Kjersti Bondhus
Gunnar Enes
Hildur Kroka
Kenneth Bondhus
Olav Nerhus Hatteberg

VARALDSØY SOKNERÅD

Margunn Mæle Øvsthus
Garry Svindland
Torbjørg Astrid Øye
Reidun G. Kjærevik
Ingvild Sandvik
Haktor P. Aakre

Vararepresentantar:
Lillian Åkre
Torgils Samland Våge
Olga Helene Ask
Sigrid Tangerås
Mette Olsen

HATLESTRAND SOKNERÅD

Lillian Eikeland
Tone Boland Johansen
Elise Marie Stava
Sogunn Lyhammer

Vararepresentantar:
Olav Stølen
Dagny Irene Berge Ljostveit
Olaug Marie Hjortås
Ole Bjørn Stokke
Jarle Jacobsen

ØLVE SOKNERÅD

Grethe Marion Revne
Rune Dahle
Marit S.B. Lyhammer
Anita Håvik Skarvatun

Vararepresentantar:
Jostein Rødland
Anne-Kirsten Hamarhaug
Susanne Ulvenes
Airin Helene Zimmer
Novald Randulf Berthel

FJELBERG OG EID SOKN

Mette Eide Hvidevold
Gunn Judith Dale
Heidi Emelie T. Sjo
Laila Irene Sjo
Kristin Isdal Eide
Hanne Marie S T Sætre

Vararepresentantar:
Janicke Eide
Kitty Furseth Tofte
Anne Østvik Emmerhoff
Anita Askeland Jordal
Anne Berit Øvrevik

HUSNES OG HOLMEDAL SOKN

Liv Slettemark
Kjersti Løseth
Kristine Nodland Hellås
Elisabeth Blokkum
Anita Åkre
Cort Holtermann
Laila E. Bjelland Broks
Kari Marie Thorkildsen

Vararepresentantar:
Toril Byrkjeland Tjelmeland
Leiv Håkon Kaldestad
Lars Erik Skåtun
Selma Andrea Ynnesdal
Marie Radha Larssen

USKEDAL SOKN

Sigmund Myklebust
Eli Roseth Eik
Kristian Olav Bringedal
Liv Cecilie Sæbø

Vararepresentantar:
Hallgeir Snilstveit
Arne Møller
Einar Gjertsen
Kåre Magnus Rød
Frode Seim Myro

Tilbake